Rapstar – Noizy Testo con traduzione in italiano

Rapstar – Noizy Testo e Traduzione in Italiano. Wikitesti.com è la più grande enciclopedia musicale italiana, sul nostro sito oltre i testi delle canzoni potete trovare: traduzioni delle canzoni, accordi per chitarra, spartiti musicali e molto altro.

 

TRADUZIONE IN ITALIANO 

Traduzione in Italiano

Noizy, O.T.R
Ehi alzati, fratello

Ora mi chiamano rapstar, rapstar
Ora mi chiamano rapstar, rapstar
Inserisci gli albanesi nella mappa vlla, mappa vlla
Inserisci gli albanesi nella mappa vlla, mappa vlla
Ora mi chiamano rapstar, rapstar
Ora mi chiamano rapstar, rapstar
Inserisci gli albanesi nella mappa vlla, mappa vlla
Inserisci gli albanesi nella mappa vlla, mappa vlla

Se vuoi essere una grand –> Continua su Testitradotti <–

TESTO

Il Testo della della canzone Di: Rapstar – Noizy

Noizy, O.T.R
Hey stand up, brr

Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
If you wanna be a big rap superstar
Gjuji nalt, sa ma nalt sikur superstar
Nje enderr kur kam qene i vogel si superstar
Tash nuk shoh ma as ne qiell se jam, yo yo
I thashe nje dite nane kam mu bo superstar
Do ta blej nje vile te bukur nane si superstar
I premtova shokve se do behem superstar
Tash jetojme nje jete te gjane sikur superstar
Jeta plot supriza plot me kriza, yeah yeah
Kurr su nula vetem nalt u ngjita, yeah yeah
U munun me m’rrezu por kurre nuk zbrita
Tash jam ketu nalt fuck ‘em all se vet i mbrrita, vet i mbrrita
Po albanians in the map, n’brez e kam ni trap
Kur pyesin kon e ka Shqipnia
Dihet kush bon rap, O.T.R. (brr brr)

Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla

Rap star para muzikes jeten e kom pas gangsta
Mos um fal ti mu per rruge t’lutna wangsta
A e di me kom bo fall a ju don vlla
Priti koleget me mu t’bjen damlla, damlla
Ja nisem nga zero, me lagje nga ghetto
Kur e mora krejt Shqipnia n’dore u niva si hero
Gjithmone i veshun krejt nero, qe t’mos dukem ne terror
Dikur i iknim policise tash i gjujna me euro
Coje zonin ne stereo muzika ime nuk shteron
Se dita dites sa ma nalt po hypi Rey Mysterio
Yeah I rap ca jetoj, nuk jetoj me bo rap
Boj vepra ton diten dhe naten i them
S’jam kom i mire me histori po lashe shenje n’histori
Dhe kur m’pysin pse e bona per krejt Shqipnin
Nona loke (nona loke)

Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Tash um thirrin krejt mu rapstar, rapstar
Put Albanians in the map vlla, map vlla
Put Albanians in the map vlla, map vlla

 

Ecco una serie di risorse utili per Noizy in costante aggiornamento

Tutti i TESTI delle canzoni di Noizy

Tutte le TRADUZIONI IN ITALIANO  delle canzoni di Noizy

 

Pubblica gratuitamente i tuoi Testi.
Contattaci: info@wikitesti.com

LASCIA UN COMMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here